ТОВ "КЛІМПОРТ" Ексклюзивний офіційний партнер CHIGO (кондиціонери) та LMF (вентиляція) по м.Житомир та Житомирській обл.

Новини/ТОВ "КЛІМПОРТ" - партнер MDV та General

2018-11-26

Радісна новина для всіх шанувальників якісної кліматичної техніки в м.Житомир та Житомирській області!
Відтепер ТОВ "КЛІМПОРТ", на додачу до всесвітньо відомих брендів CHIGO (Китай) та LMF (Італія), отримує статус офіційного ексклюзивного партнера, в місті Житомир та Житомирській області, також по брендам MDV (заводський преміум-бренд від китайського виробника Midea Group) та General (бренд японського виробника Fujitsu General Group).
ТОВ "КЛІМПОРТ" надаватиме повний спектр послуг по даним брендам, починаючи з вибору концепції та підбору обладнання для вентиляції та кліматизації, проектування систем ОВК, постачання даного обладнання та усіх інших необхідних комплектуючих і матеріалів, монтажу та пусконалагоджування, і закінчуючи паспортизацією, гарантійним та сервісним технічним обслуговуванням, ремонтом, технічним супроводом протягом усього життєвого циклу обладнання.
Детальніше про дані бренди можна дізнатись на сайті українського імпортера ТОВ "КЛІМАТИЧНІ РІШЕННЯ" тут http://mdv-ukraine.com.ua/o-nas, а також на сайтах виробників тут http://www.midea.com/global/about_midea/brand/ та тут https://www.fujitsu-general.com/global/corporate/index.html